Akita Inu

Akita - profesjonalna hodowla japońskich psów rasy akita inu z Wielkopolski

Szczeniaki akita inu na sprzedaż


Jesteśmy bardzo dumni z naszych akit i cieszymy się, że możemy oferować Państwu tak mądre i piękne psy.

Ze względu na niepowtarzalny charakter akity jaki mają nasze szczeniaki, akity przez nas wyhodowane cieszą się doskonałą opinią.
Dzięki naszym Klientom możemy zaprezentować Państwu zdjęcia akit z naszej hodowli i pokazać jak fajnie czują się ze swoimi rodzinami.

!!! Akutalności !!!

Aktualnie posiadamy fajne szczeniaczki, które są już gotowe do odbioru.
Akitki są już po przeglądzie ZKwP i po kwarantannie po drugim szczepieniu więć już bezpiecznie mogą jechać do nowych domów :).Fotki Ekstra :)
Miłość od pierwszego wejrzenia

Obgryzanie paznokci :)

Jak akita robi focha

Przybij piątkę

Kto pierwszy mrugnie ten przegrywaJeden z naszych szczenąt akita - suczka, którą sprzedaliśmy w 2007 roku uratowała życie mamie swojej właścicielki. Suczka ta nie przechodziła żadnych szkoleń związanych z ratowaniem życia a mimo to wiedziała jak zareagować. Nie mogę powiedzieć, że jest to przeciętna suczka bo nie każdy pies jest liderem w swojej grupie szkoleniowej i nie każdy występował w programie emitowanym w Telewizji Polskiej. Ta suczka osiągnęła to wszystko zanim ukończyła 1,5 roku.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych akit i cieszymy się, że możemy oferować Państwu tak mądre i piękne psy.

tel. 665 620 836


Film ze szczeniaczkami

Ogólne infrmacje o naszych szczeniętach akita inu.


Nasze szczeniaki akita inu cechują się wspaniałym charakterem i dużą odpornością na choroby. Rodzice są wolni od dysplazji i chorób oczu. Najważniejsze dla nas jest to, aby szczeniaki akita inu przez nas wyhodowane były wierne i oddane właścicielowi, aby bez problemu przechodziły szkolenia, aby potrafiły nie tylko towarzyszyć, ale i pomagać właścicielowi, jeśli to możliwe.
Aby dobrze pokazać charakter naszych japońskich szczeniąt akita inu, nasza Klientka a zarazem moja koleżanka podsunęła mi pomysł aby stworzyć stronę internetową, na której mógłbym publikować opinie naszych Klientów o nas i o akitach, które od nas kupili. Właśnie dzięki tej stronie możecie Państwo poznać charakter naszych akit. Zanim nastała era internetu wielu Klientów przysyłało nam listy w postaci papierowej, na podstawie tych listów postanowiłem też coś napisać:

1) Suczka akita inu, która jest w Niemczech "... pilnuje owiec i kóz w gospodarstwie, ma swojego zwierzęcego przyjaciela, którego broni przed silniejszymi zwierzętami. Uwielbia polować na bażanty ..."
2) Mąż, żona i dwójka dzieci - szczeniak akita inu od nas sprawił, że ich rodzina powiększyła się i jest ich teraz pięcioro. Pies typowo rodzinny - nie pilnuje żadnych zwierząt, ale na pewno dostarcza wiele przyjemnych chwil. Spacery, bieganie, zabawa, ...
3) Pan na wózku inwalidzkim - pies akita inu nie odstępuje swego Pana ani na krok. Jest do niego bardzo mocno przywiązany.

Dbamy o to, aby nasze szczenięta akita inu były zdrowe i ładne. Podobają nam się silne i okazałe japońskie psy akita inu. Robimy wszystko, aby nasze szczenięta akita inu godnie reprezentowały naszą hodowlę i aby Klienci byli z nich bardzo zadowoleni. Preferujemy okazałe psy o niepowtarzalnej japońskiej urodzie. Bardzo ważny jest dla nas charakter naszych akit. To właśnie charakter stawiamy na pierwszym miejscu gdy planujemy kolejne skojarzenie. Nie sprzedajemy wielu akit i nie posiadamy wielkiej hodowli, jednak jesteśmy hodowlą z długim stażem i wielkim doświadczeniem. Potrafimy wychodować psy okazałe i zrównoważone. Nasi Klienci to mili ludzie z całego świata, którzy wiedzą czego oczekują od psa i którzy potrafią zapewnić mu odpowiednie warunki. Nie rozpieszczamy naszych szczeniąt i nie trzymamy ich pod kloszem, itp. Gdy sprzedajemy psa chcemy mieć pewność że jest on śilny, zdrowy i odporny na choroby. Zapewniamy naszym szczeniakom ruch, dużó miejsca, wybiegi na słońcu, opdowpidni pokarm - witaminy, kontakt z ludźmi i innymi psami. Wszystkie szczeniaki są szczepione przez naszego weterynarza i są poddawane kwarantannie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem szczeniaka akita inu z naszej hodowlii proszę dzwonić: 665 620 836
Można też przesyłać listy w postaci elektronicznej na adres akita@inus.pl Skrzynkę e-mali sprawdzam średnio, co tydzień.
Pozdrawiamy Hodowla Akita Inu Grodzki Zakątek

Nasze akity:

Czy lepiej kupić suczkę akita inu czy może lepszy jest pies akita? Dobry wybór to podstawa sukcesu.

Sprawdzone i konkretne informacje na temat: dysplazji i choroby oczu u akit. Rodzice są wolni od tych chorób czy to wystarczy?

Osiągnięcia naszych akit na wystawach.