Akita - hodowla japońskich psów rasy akita inu - z Wielkopolski

akita japoński

Hodowla Japońskiej rasy: Akita inu Japoński

Hodowla Grodzki Zakątek zajmuje się hodowlą psów rasy akita inu już od 1996 roku. Wciąż rozwijamy naszą hodwlę i staramy się aby nasze akity godnie reprezentowały wizerunek tej wspaniałej rasy.
Nasze akity są bardzo spokojne w stosunku do rodziny jak i dla samych siebie. Mamy dwie dorosłe suki i jednego dorosłego psa, gdy wypuszczamy je na wybieg są razem i nie robią żadnych kłopotów. Mimo ich wspaniałego charakteru i przywiązania do całej rodziny, bardzo dobrze pilnują domu.

Kilka słów o naszej hodowli akita inu

Prowadzę hodowlę psów rasowych wspólnie z moim ojcem i synem. Można by powiedzieć, że jest to rodzinna obsesja na punkcie psów :)

Hodowla psów akita inu to moja pasja

Od dziecka uwielbiałem psy a moim największym marzeniem było je hodować. Gdy poznałem japońskie psy akita inu moje marzenie już na dobre się ziściło. Poza tym mój ojciec jest już na emeryturze i też bardzo lubi zajmować się psami. Więcej czasu spędza z nimi na podwórku niż w domu.
akita inu
japoński akita

Akity inu

Szukałem rasy w której psy nie są agresywne. Łatwo podlegają tresurze. Są wierne i oddane rodzinie. Są odporne na choroby. Takie właśnie są świetne japońskie psy akita inu.

Dlaczego sprzedajemy szczeniaki akita inu z papierami?

Metryka to w pewien sposób gwarancja że szczeniak jest należycie odchowany i można sprawdzić jego pochodzenie. Wszystkie szczeniaki są przeglądane przez weterynarza i kierownika sekcji związku kynologicznego więc są to pewne i sprawdzone szczeniaki.

O naszych szczeniakach akita inu

Często nasi klienci przysyłają listy i zdjęcia, są bardzo zadowoleni ze swoich akit. Wielu klientów wystawia swoje akity na wystawach krajowych i międzynarodowych, z bardzo dobrym skutkiem. Nie wszyscy klienci, którzy kupują u nas akity chcą je wystawiać, ale za to wszyscy chcą mieć bardzo ładnego silnego i zdrowego pieska. Przez co gorąco polecamy nasze szczeniaki. Akity, które sprzedajemy są zaszczepione i odchowane. Są odpowiednio żywione. Szczeniaki trzymane są w dużych pomieszczeniach i często wypuszczane na wybieg. Dbamy o czystość i zapewniamy im jak najlepsze warunki.
hodowla akita